Program 2016. augusztus 5. 17:30

Esélyegyenlőségi roadshow a Parkerdőben

Esélyegyenlőségi roadshow a Parkerdőben
Idén is megrendezi – immár harmadik alkalommal – a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete a „Lépj közelebb” esélyegyenlőségi roadshow-t. A rendezvény helyszíne ezúttal a félegyházi Parkerdő lesz, ami önmagában is rendhagyó. Ráadásul az augusztus 11-i program a III. Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó nulladik napja is egyben

Salma Ferencné Betty, a Mozgáskorlátozottak Kiskunfélegyházi Egyesülete elnöke a roadshow céljáról elmondta: szeretnék a fogyatékkal élő emberek önálló életét és esélyegyenlőségét segíteni, valamint a társadalom egészséges tagjainak lehetővé tenni a befogadás és a tolerancia élményét. Ezért is döntöttek úgy, hogy idén a oldalkocsis motoros találkozó kapcsán egyébként is akadálymentesített Parkerdőben rendezik meg a programokat.
 

Kövessen minket a Facebookon is!