Sport 2016. augusztus 6. 19:25

Könnyed kupasiker a bajnoki rajt előtt

Alaposan megszórta a Szanki OBSE-t a Kiskunfélegyházi HTK a Magyar Kupa 1. fordulójában augusztus 6-án. A szanki találkozón némi meglepetésre a hazai csapat kezdett jobban, a megyei III. osztály keleti csoportjában szereplő együttes meglepve a félegyháziakat bő 20 perc után már két góllal vezetett (2-0). Ezt követően magára talált a KHTK, még a szünet előtt megfordította az állást (2-3). A második játékrész gálamérkőzéssé alakult át, a szankiak nem tudtak lépést tartani a két osztállyal magasabban szereplő félegyháziakkal, akik meg sem álltak 10 gólig (2-10). A KHTK fölényes győzelemmel hangolt a bajnoki nyitányra.

Magyar Kupa 1. ford. 08. 06.

Szanki OBSE - Kiskunfélegyházi HTK (2-3) 2-10

Gólszerzők: 15. p. Cserényi Norbert, 23. p. Dékány János ill. 25. p., 77. p. Ábel Zsolt, 40. p. Szabó Tamás, 43. p., Makai Zoltán, 57. p. Pék Richárd Attila, 58. p., 75. p. Palásti Sándor, 82. p., 89. p. Szabó Attila, 84. p. Sándor László

Kép: Archív