Program 2016. augusztus 10. 10:15

Babakocsikkal vonulnak fel

Képgaléria
Babakocsikkal vonulnak fel
A Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület idén is csatlakozott a Hírös Hét Fesztivál programsorozatához. Augusztus 21-én, vasárnap 16.30-tól lesz gyermekfelvonulás babakocsikkal, valamint a gyermekköszöntő és áldás. Kilencedik alkalommal írták ki a süteménysütő felhívásukat, a kisgyermekes családokat pedig baba-mama sarokkal várják. A fesztivál ideje alatt naponta 10 és 17 óra között nyitva tartó kuckó célja, hogy a néhány hónapos csecsemőkkel a szülők, vagy az éppen rájuk vigyázó nagyszülők is részt vehessenek a programokon. A már hagyománnyá vált újszülöttek köszöntése és a mózeskosarak átadása is az esemény része lesz, és újabb tíz babakelengyét ad át Szemereyné Pataki Klaudia, Kecskemét polgármestere.

Kövessen minket a Facebookon is!