Egészségügy 2016. augusztus 27. 09:30

Ismét véradásokat szervez a Vöröskereszt

Ismét véradásokat szervez a Vöröskereszt
Augusztusban és szeptemberben is szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete. Vért adhat minden egészséges ember, aki már betöltötte 18. életévét, de még nincs 65 éves, testsúlya pedig meghaladja az 50 kg-ot. Ezenkívül érdemes tudni, hogy férfiak akár ötször, nők viszont maximum háromszor adhatnak vért egy évben. A két véradás között pedig legkevesebb 56 napnak el kell telnie.

Véradási időpontok:

Augusztus 29., hétfő: Kunplast gyár 9-től 12 óráig

Szeptember 8., csütörtök: Tiszaalpár, Művelődési ház 9-től 12 óráig

Szeptember 10., szombat: Kiskunfélegyháza, Művelődési Központ (a Libafesztivál keretein belül)
10-től 14 óráig

Szeptember 20., kedd: Kiskunfélegyháza, polgármesteri hivatal 9-től 12 óráig

Szeptember 30., péntek: Kossuth Lajos Szakiskola  9-től 12 óráig
 

Kövessen minket a Facebookon is!