Kultúra 2016. szeptember 3. 07:30

Örömzene a Tóth családdal

Képgaléria
Örömzene a Tóth családdal
A Tóth család volt a vendége a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Hattyúkerti Zenés Esték című sorozatának. A közönséget Kállainé Vereb Mária, a könyvtár igazgatója köszöntötte, majd átadta a szót a zenészeknek.

Műsorukon több ismert dallam is felcsendült. Négy hangszert szólaltattak meg az est folyamán. A gitár mellett szaxofon és klarinétmuzsikát hallhatott a közönség. Ezen kívül még egy hagyományos hangszer is előkerült, mégpedig a tárogató, melynek lelket simogató hangja messzire elhallatszott, ezzel becsalogatva néhány kíváncsi zeneszeretőt. Az est folyamán a kiskunfélegyházi Tóth család két férfi tagja, Tóth Gyula és Tóth Ákos, apa és fia zenéltek együtt.

V. K.
 

Kövessen minket a Facebookon is!