Sport 2016. szeptember 4. 17:35

Folytatódott a tenisz csapatbajnokság

Képgaléria
Folytatódott a tenisz csapatbajnokság
Győzelemmel kezdte az őszi szezont a férfi II. osztály D csoportjában szereplő Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub. A hatcsapatos csoportban tavasszal három mérkőzést nyertek a félegyháziak, amivel a negyedik helyen álltak a tabellán. Újabb, szám szerinti negyedik sikerüket a még nyeretlen PTTE-Top Ten TC otthonában aratták szeptember 3-án, akiket 6-3-ra múltak felül. A félegyháziak szeptember 4-én a harmadik helyezett Match Point TC-t fogadták.

A szoros és erős bajnokságban szereplő félegyházi együttest kizárólag helyi teniszezők alkotják (Bálint Dávid, Rekedt Zoltán, Horváth István, Dragon Károly, Dragon Dániel, Fricska Martin, Kurucsai Ronaldo, Horváth Ábel).

Első hazai mérkőzésükre sok szurkoló kilátogatott.

A bajnokság alapszakasza szeptember 18-án zárul, bő két hét alatt 5 mérkőzést játszik a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub.

A bajnokságot dupla hazai fordulóval szeptember 10-én és 11-én folytatják. Szombaton az Ábris Pro Opent, míg vasárnap a Halasi TC-t fogadják.

Az alapszakasz zárásaként szeptember 18-án a TSZSK Gyula otthonába látogatnak.

A csoportgyőztes rájátszáson vehet részt, szeptember 25-én a C csoport első helyezettjével mérkőzhet meg a feljutásért.

 

Férfi II. osztály D csoport

Csapatok:

Ábris Pro Open

Halasi TC

Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub

Match Point TC SE

PTTE - Top Ten TC

TSZSK Gyula

 

Eredményekről folyamatosan beszámolunk.

 

 

G. Z.

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!