Program 2016. szeptember 11. 11:30

Városi diáknap - 2016

Városi diáknap - 2016
Városi diáknapot szervez a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat szeptember 13-án, kedden Kiskunfélegyházán. A hagyományos kulcsátadásra ezúttal 9 órakor kerül sor. 12.50-kor Csányi József polgármester köszönti az ifjúságot, majd elkezdődnek a játékos vetélkedők mind az általános, mind a középiskolás tanulók részvételével. A számos program mellett idén először Félegyházán párnacsata is várja az ereje teljében lévő diákokat.

Programok:

9:00 Kulcsátadás a díszteremben
12:50 Megnyitó – Köszöntőt mond Csányi József polgármester
13:00 Középiskolások vetélkedője
14:00 Játékos vetélkedő az általános iskola alsós tagozatosaival
15:00 Játékos vetélkedő az általános iskola felsős tagozatosaival
15:45 Fly Addiction látványkosaras bemutató
16:00 Először Félegyházán - Gigászi párnacsata (kispárnát vigyen mindenki magával!)
 

Kísérőprogramok:

Kiskunfélegyházi Harcművészeti és Sportegyesület Thai Box Szakosztályának bemutatója, a rendőrség járőrtevékenységének bemutatása, középiskolák bemutatkozása, Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság, Kiskunfélegyházi Tűzoltóság, Kiskunfélegyházi Mentők, Szalamandra Kétéltű Kutató-Mentő Alapítvány és a Magyar Vöröskereszt helyi csoportjának bemutatkozása, Kiskun Autósiskola, Kenyérlángos „Faloda” és egyéb meglepetések.


Fotó: MTI - illusztráció
 

Kövessen minket a Facebookon is!