Helyi hírek 2014. május 20. 06:47

Tapasztalatot szereznek a fiatalok

Képgaléria
Tapasztalatot szereznek a fiatalok
Négy pályakezdő munkanélküli fiatalt foglalkoztat 15 hónapig a Rocktár Élőzenei Bázis az Európai Unió támogatásával. Az új csapat technikai, PR-marketing, promóciós és vizuális, valamint művelődésszervezői és adminisztratív feladatokat ismer meg a Plain-Rock Egyesület szerteágazó tevékenységének segítésével - mondta el Ónodi Árpád, a Plain-Rock Egyesület elnöke.
Hirdetés

- Az Élőzenei Bázis működtetése, a Tősfeszt, a Rocktábor és több társszervezésű rendezvény előkészítése és levezénylése körüli teendők amellett, hogy több mint egy évig álláslehetőséget biztosítanak, komoly szakmai tapasztalatot is jelentenek a fiataloknak. A foglalkoztatási program segítségével a Rocktár felszerelése egy régóta vágyott professzionális digitális keverőpulttal, laptoppal és plakátnyomtatóval bővül - tette hozzá Ónodi Árpád.

Kövessen minket a Facebookon is!