Sport 2016. szeptember 12. 09:00

Szoros vereségek a tenisz csapatbajnokságban

Képgaléria
Szoros vereségek a tenisz csapatbajnokságban
Felemás eredményeket ért el a Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub az őszi szezon férfi II. osztályának D csoportjában. A hatcsapatos bajnokságban a negyedik helyről várták a szeptembert a félegyháziak. Első mérkőzésükön 6-3-as sikert értek el a még nyeretlen PTTE-Top Ten TC otthonában, ezt követően a Match Point TC ellen döntő szettben maradtak alul 5-4-re hazai pályán. A folytatásban sem kedvezett a szerencse a félegyháziaknak, szeptember 10-én az Ábris Pro Open ellen a győzelemre is megvolt az esélyük, de a végjátékban minimális különbséggel ugyancsak vereséget szenvedtek (4-5). A bajnokságot a Halasi TC ellen folytatták hazai pályán. Az alapszakasz zárásaként szeptember 18-án a TSZSK Gyula otthonába látogatnak.

 

A csoportgyőztes rájátszáson vehet részt, szeptember 25-én a C csoport első helyezettjével mérkőzhet meg a feljutásért.

 

Férfi II. osztály D csoport

Csapatok:

Ábris Pro Open

Halasi TC

Kiskunfélegyházi Városi Tenisz Klub

Match Point TC SE

PTTE - Top Ten TC

TSZSK Gyula

 

G. Z. 

 

Kövessen minket a Facebookon is!