Program 2016. szeptember 20. 10:30

Bringatúra az autómentes napon

Bringatúra az autómentes napon
Kerékpártúra is színesíti az autómentes nap programját szeptember 22-én, Félegyházán. Gyülekező 15.45-től a Fürdőszálló parkolójában, a bringás menet 16 órakor indul a haleszi gazdakörhöz az Izsáki út – Bugaci út – Nagyszőlő út útvonalon. Csatlakozni út közben is lehet. (Láthatósági mellényről mindenki maga gondoskodjon!) A gazdakörnél bográcsos melegétellel várják az előzetesen regisztrálókat.

Regisztrálni a [email protected] email címen, valamint személyesen a Tourinform Irodában (Kiskunfélegyháza, Kossuth Lajos utca 1.) lehet. A regisztráció nem feltétele a kerékpártúrán való részvételnek, viszont nagy segítség a szervezőknek, hogy tudják, mennyi étellel készüljenek.
 

Kövessen minket a Facebookon is!