Sport 2016. október 8. 15:50

Debrecenben hengereltek a futsalos lányok

Megszerezte első győzelmét a női futsal NB I. 2016/17-es szezonjában az Astra-Selector Kiskunfélegyháza FC. A 4. fordulóban, október 8-án a szintén nyeretlen Debreceni Egyetemi AC otthonába látogattak. Az Astrában újra pályára lépett Szabó Boglárka és Gál Tímea, ami meg is látszódott a csapat teljesítményén. Gyorsan dűlőre vitték a mérkőzést, bő tíz percet követően már 5-0-ra vezettek. A szünetig Fogl Katalin mesternégyesének köszönhetően hétre nőtt a különbség és a második félidőben Szabó Boglárka is megtalálta góllövő cipőjét. Fogl Katalin mellett Gál Tímea és Szabó Boglárka is négy-négy találatig jutott, Horváth Hanna és Görög Zsófia Réka egyszer-egyszer vette be a debreceni kaput. (14-0)

Női futsal NB I. 4. ford.

Debreceni Egyetemi AC – Astra-Selector Kiskunfélegyháza FC (0-7) 0-14

Gólszerzők: Fogl Katalin 4. p., 6. p., 13. p., 20. p., Gál Tímea 11. p., 12. p., 21. p., 32. p., Horváth Hanna 16. p., Szabó Boglárka 22. p., 36. p., 38. p., 40. p., Görög Zsófia Réka 39. p.,