Kultúra 2016. október 10. 15:30

Október 15-én Kiskunfélegyházán az Édes Anna musical

Képgaléria
Október 15-én Kiskunfélegyházán az Édes Anna musical
Három hete indult el országos turnéjára Magyarország legújabb és egyben legizgalmasabb új musical nagyprodukciója, az Édes Anna. A két órás, zenés-táncos szuperprodukció 40 közreműködővel, korhű jelmezekben és díszletekben, de a legmodernebb zenei és látványelemekkel került színre, Tóth Ádám rendező, Horváth Zsolt Hozsó zeneszerző és Sallak Petra koreográfus munkája nyomán.

A turné eddigi össze állomásán teltház várta a művészeket, s talán nem is véletlenül: az Édes Anna musical minden szempontból egyedi és élvezetes szórakozást ígér az esemény látogatóinak. Két óra izgalom, romantika, látványos táncok és fülbemászó dallamok kísérik az előadást, amely Kiskunfélegyházán, a Móra Ferenc Művelődési Központban lesz október 15-én, szombaton délután három és este hét órakor. Jegyek a helyszínen kaphatók.
 

Kövessen minket a Facebookon is!