Közélet 2014. május 31. 14:01

A szeretet és küzdelem dalai a könyvtárban

Képgaléria
A szeretet és küzdelem dalai a könyvtárban
Dinnyés József daltulajdonos „Dalaim 45 éve” címmel megtartott előadói esttel nyílt meg az Ünnepi Könyvhét rendezvénysorozata a városi könyvtárban május 29-én. Az előadóval a hetvenes évek elejétől találkozhatott Kiskunfélegyháza közönsége. Ebből adódóan sokan és szeretettel fogadták „A szeretet és küzdelem dalai” alcímet viselő előadását. Egy-egy dalt együtt énekeltek az egybegyűltek, sőt akadt olyan is, aki megrendelt egy számot, amit Dinnyés József örömmel teljesített .
Az Ünnepi Könyvhét keretében június 5-én Borzák Tibor író, újságíró „Titkok a barguzini csontváz körül” című kötetének bemutatására kerül sor. Az előadáson Kriskó János műsorvezetésével és Karáth Imre dokumentumfilmjének bemutatásával arra keresik a választ, hogy valóban Szibériában halt -e meg Petőfi Sándor?
 
H. S.

 

Kövessen minket a Facebookon is!