Kunszállás 2017. augusztus 31. 15:30

XIX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson

Képgaléria
XIX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson
A településen bő másfél évtizede indították útjára az egyik legfontosabb közösségi rendezvényt, a húsfőző és tésztafesztivált. A kezdetekben a helyiek mutathatták meg gasztronómiai tudásukat, mára viszont határokon átívelő rendezvénnyé vált a hagyományos ősz eleji program. Idén szeptember 2-án, szombaton tartják meg a versenyt Kunszállás falunapjával együtt. A belépés ingyenes.

A Radnai téren és a környező utcákban ezúttal is lesznek gyerekprogramok, HAB-party, aszfaltrajz verseny, kézműves vásár, pedalcart, sörsátor, trambulin, majd 13 órakor ünnepélyes megnyitóval veszi kezdetét a fesztivál.

Néptánccal kedveskedik a közönségnek a kunszállási Csűrcsavaró Néptáncegyüttes, a Virgonc Néptánccsoport, de fellép a Hege Trial Bike csoport, a TST Táncstúdió, Varga Feri és Balássy Betti és a Marching Jazz Band. 19 órakor a főzőverseny ünnepélyes eredményhirdetése kezdődik, 20 órától pedig Komáromi Pisti muzsikál. A 21 órakor kezdődő Retro és Sláger Party előtt lézershow lesz.

A főzőversenyre Pál Lászlónál lehet nevezni a 06-30-218-0765-ös telefonszámon.

 

Kövessen minket a Facebookon is!