Kunszállás 2017. szeptember 15. 13:30

Családi egészségnap Kunszálláson

Képgaléria
Családi egészségnap Kunszálláson
Családi egészségnapot rendeznek Kunszálláson szeptember 16-án, szombaton 10 és 16 óra között a Petőfi Rendezvény- és Faluház Integrált Közösségi Szolgáltató Térben. Az esemény fővédnöke Kovács Imre, a település polgármestere és dr. Czabán Edit önkormányzati képviselő. A belépés díjtalan.

Tizenhét éve indult útjára az egészségnap a kunszállási Tóth Pál Általános Iskolában. Az intézmény pedagógusai szívügynek tekintik az egészséges életmódra nevelést, illetve a környezetvédelmet. Az egészségnap egyik fő témája mindig az egészséges táplálkozás, ilyenkor a gyerekek maguk készítenek különböző finomságokat zöldségekből, gyümölcsökből, teljes kiőrlésű gabonából. 

Fotó: Tóth Pál Általános Iskola - 2016
 

Kövessen minket a Facebookon is!