Kitekintő 2014. január 14. 10:57

5 milliárd forintos fejlesztés zárul a Knorr-Bremsénél

5 milliárd forintos fejlesztés zárul a Knorr-Bremsénél
2010-ben indult a hatékonyságnövelés és fejlesztés céljából kezdeményezett új beruházás előkészítése a kecskeméti Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft-nél, majd 2012-ben megszületett a döntés a beruházásról.

A projekt „A térség gazdaságfejlesztési koncepciójához illeszkedő, járműipari munkahelyteremtő és kapacitásnövelő fejlesztés a Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft. kecskeméti gyáregységénél”, és az „Előfejlesztési, szimulációs és rendszertervezési kapacitás és kompetencia erősítése a Knorr-Bremse Fékrendszerek Kft-nél” címet viseli. A mintegy 5 milliárd forintos fejlesztés az Európai Unió támogatásával az Új Széchenyi Terv keretében valósult meg, az új épületeket decembertől fokozatosan és folyamatosan veszik birtokba.

A zárórendezvényt január 17-én, pénteken tartják, a cég új telephelyén.

Kövessen minket a Facebookon is!