Sport 2017. október 29. 20:00

Kétgólos előnyről veszítettek

Megszakadt a hatmeccses győzelmi sorozata a Kiskunfélegyházi Vasutasnak, amely hazai pályán szenvedett 4-3-as vereséget a Sunplast-Kerekegyházi SE-től a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság 12. fordulójában, október 29-én. A félegyháziak kezdték jobban a mérkőzést, előbb Seres János, majd pedig Kürtösi Zoltán vette be a kerekegyházi kaput (2-0). Ezt követően a vendégek percei következtek, Gogolák Milán duplájával és Szombati Sándor góljával 3-2-re fordítottak a szünetig. A második félidőben Retkes Sándor öngóljával 4-2-re is vezettek a kerekegyháziak, a csereként pályára lépő Fütyü Illés a 81. percben még szépített, de egyenlítenie már nem sikerült csapatának. A Vasutas első alkalommal kapott ki a bajnokságban, 24 ponttal a negyedik helyre csúszott vissza a tabellán.

Bács – Kiskun Megyei III. Észak 12. ford. 10. 29.

Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Sunplast-Kerekegyházi SE 3-4 (2-3)

Gólszerzők: Seres János 15. p., Kürtösi Zoltán 24. p., Fütyü Illés 81. p., ill. Gogolák Milán 27. p., 45. p., Szombati Sándor 36. p., Retkes Sándor 63. p. (öngól),