Kitekintő 2014. január 15. 13:35

Az élmezőnyben végeztek

Az élmezőnyben végeztek
Az ORFK Rendészeti Szervek Kiképzőközpontja által szervezett Országos Meghívásos Pisztoly Felmérő versenyen a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztály állományába tartozó rendőrök a dobogó csúcsáig jutottak.

A felmérőt - melyen 57 csapat és 195 fő versenyző indult - 2013. december 5-6. között rendezték Budapesten. A Lencsés Péter r. törzszászlós, Rácz János r. zászlós és Rózsa János r. főtörzsőrmester alkotta Bács megyei csapat a II. helyen végzett, Lencsés törzszászlós emellett az egyéni I. helyezést szerezte meg.

A díjakat és okleveleket 2014. január 15-én, Kecskeméten Vincze P. Márton, az ORFK Rendészeti Szervek Kiképző Központjának igazgatója és Dávid Károly r. dandártábornok megyei rendőrfőkapitány közösen adták át a versenyzőknek.

 

Kövessen minket a Facebookon is!