Kunszállás 2018. március 2. 16:30

Autóbusz és kamion ütközött össze a kunszállási vasúti átjárónál

Képgaléria
Autóbusz és kamion ütközött össze a kunszállási vasúti átjárónál
Csak a szerencsén múlt, hogy senki sem sérült meg, amikor egy kamion pótkocsija nekiütközött egy menetrend szerinti autóbusznak Kunszállás közelében, a vasúti átjárónál.

A baon.hu olvasója a balesetet szenvedett autóbuszon ült, amikor hátulról nagy sebességgel a busznak csapódott a kamion pótkocsija.

– Piros lett a vasúti átjáró lámpája, ezért a busz egy nagyot fékezett. Mögöttünk jött egy kamion – a követési távolságot nem tartva –, fékezni kezdett és félrerántotta a kormányt, de a pótkocsi már nem kanyarodott annyit, hogy elkerülje a buszt, így a bal hátsó sarkának csapódott. Pont oda, ahol ültem – mesélte a baon.hu-nak Csáki Dávid, aki hozzátette, nagyon örül, hogy sem ő, sem senki más nem sérült meg a balesetben, ami rosszabbul is végződhetett volna.

Fotó: Csáki Dávid
 

Kövessen minket a Facebookon is!