Sport 2018. április 28. 19:20

Előnyben az Astra a bajnoki döntőben

Képgaléria
Hátrányból fordítva megnyerte a női futsal NB I. bajnoki fináléjának első mérkőzését az Astra-4IG Kiskunfélegyházi Bulls. Az együttes az alapszakasz győztes Hajdúböszörményi TE otthonában diadalmaskodott, így előnybe került a három győzelemig tartó párharcban. A címvédő Hajdúböszörmény a 8. percben Tell Zsófia révén szerezte meg a vezetést, de a második félidő elején előbb Szabó Boglárka, majd pedig a 19 éves Gelb Mónika is betalált, megfordítva az állást az Astra javára. Az Astra megőrizte a 2-1-es vezetést, a Hajúböszörmény pedig elbukta pályaelőnyét. A finálé második mérkőzését május 13-án 19 órától a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban rendezik meg.

Női Futsal NB I. Döntő 1. mérkőzés 04. 28.

Hajdúböszörményi TE – Astra-4IG Kiskunfélegyházi Bulls 1-2 (1-0)

Gólszerzők: Tell Zsófia 8. p. ill. Szabó Boglárka 21. p., Gelb Mónika 23. p.

 

Női Futsal NB I. Döntő 2. mérkőzés 05. 13. 19:00 (Kiskunfélegyháza)

Astra-4IG Kiskunfélegyházi Bulls - Hajdúböszörményi TE

 

Női Futsal NB I. Döntő 3. mérkőzés 05. 19. 15:00 (Hajdúböszörmény)

Hajdúböszörményi TE – Astra-4IG Kiskunfélegyházi Bulls

 

Kép: Archív

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!