Kitekintő 2014. július 20. 11:00

Több pályaudvaron is vizet osztanak az utasoknak

Több pályaudvaron is vizet osztanak az utasoknak
A hőségriasztás ideje alatt a budapesti fejpályaudvarokon és tizennégy nagyobb vidéki állomáson ingyen ásványvizet ad utasai számára a MÁV-START - közölte az MTI-vel a Mávinform.

Budapesten a Keleti, Nyugati és Déli pályaudvaron, vidéken a miskolci, a szegedi, a békéscsabai, a celldömölki, a zalaegerszegi, a győri, a veszprémi, a debreceni, a pécsi, a szolnoki, a nagykanizsai, a nyíregyházi, a püspökladányi és a kecskeméti állomáson kaphatnak díjmentesen vizet az utasok. A vízosztást a hétvégén mindaddig folytatják, amíg az időjárás azt szükségessé teszi.

A közlemény szerint a biztonságról szükség esetén fokozott pályafelügyelettel gondoskodnak.

Fotó: illusztráció

 

Kövessen minket a Facebookon is!