Kultúra 2018. május 26. 11:30

Egy feltörekvő fotós első kiállítása

Képgaléria
Egy feltörekvő fotós első kiállítása
Május 25-én, a Holló László Képzőművészeti Kör Art Turkája adott helyszínt Szűcs Levente feltörekvő fotóstehetség első kiállításának, Mozaik címmel. A tárlatot Szabó Ildikó, Levente volt tanára nyitotta meg.

Szűcs Levente elsőéves a Budapesti Metropolitan Egyetem fotós szakán. Körülbelül 10 éves kora óta foglalkozik fotózással, édesapja hatására. Már általános iskola 8. osztályában eldöntötte, hogy a Metroplolitan Egyetemen szeretne megfelelő szaktudást szerezni nagy szerelméhez, a fotózáshoz. Képeit – amelyekkel maradandó alkotásra törekszik – az érzékenység jellemzi.

A kiállított munkák egyfajta mozaikként állnak össze egységgé. A fotók között vannak portrék és megjelennek a város nevezetességei is, sajátos látásmódról árulkodva. A festményjellegű képek sok látogatót vonzottak az Art Turkába, ahol személyes beszélgetésre is volt lehetőség a nyitott művészlélekkel. A kiállítás vasárnap estig látogatható.

V. B.

Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!