Kultúra 2014. január 20. 10:00

Sosem látott erős program a Rocktárban

Sosem látott erős program a Rocktárban
– A közönség 2014-ben is szeretne minél nagyobb neveket és produkciókat látni helyben, egyre jobb minőségben. Hogy senkinek ne kelljen Kiskunfélegyházáról Budapestre utazni egy jó koncertért, soha nem látott erős programot dolgoztunk ki a tavaszra, legendás zenekarokkal és legendás zenekarok zenészeinek külön produkcióival – mondta el Ónodi Árpád.

A félegyházi Rocktár Élőzenei Bázis vezetőjétől azt is megtudtuk, hogy ezúttal sem feledkeznek meg az elvontabb stílusok kedvelőiről és a rosszabb anyagi helyzetű fiatalokról sem, ezért fergeteges ingyen koncerttel is készülnek. Tovább viszik a Táncházas hagyományt is, és erősítik a háttérintézményt oktatással, táboroztatással, stúdióval és próbatermekkel. Nyáron pedig ismét lesz fesztivál, csak kicsit másmilyen, mint az eddigiek. De ez még meglepetés.

– A tavaszi program a húsvéti időszak eltolódása és az egyéb közéleti események miatt igen rövidre sikerült, de annál velősebbre, ezért kérünk mindenkit, hogy most jöjjön, ha szeretne, mert májustól szeptemberig ismét zárva tartunk – emlékeztet Árpi.


Program 2014 tavasz:

január 18:Ismerős Arcok, Széljáró Balladás
január 24: Évnyitó Táncház
január 25: Kalapács, Invader, Krízis
február 8: Compact Disco
február 15: Bikini, T-Band
február 22: Tóth Zoltán ex Republic
március 1: Zanzibar, Reckless Roses (Guns n' Roses tribute)
március 8: Magna Cum Laude, Frankzafka
március 14: Forradalmi Táncház
március 15: Benkő László és a Megapolis OMEGA Est
március 22: Ingyenes Insane, Wackor, Xtigmatic jubileumi koncert!
március 29: Rocki'n Rock Cats, Fullánk szezonnyitó motoros buli nem csak motorosoknak
április 4: Kárpátia, Cool Head Klan
április 5: Anna and the Barbies,Napkutya, The Trousers
április 25: Szent György Napi Táncház

Kövessen minket a Facebookon is!