Kultúra 2018. november 8. 13:00

Depeche Mode Klub a Rocktárban

Borbély Gábor félegyházi autósiskolai szakoktató egy napon úgy döntött, hogy szívesen felelevenítené ifjú évei rajongását a Depeche Mode iránt. Ötlete megvalósításához partnerre talált Ónodi Árpádban, a Rocktár vezetőjében, így november 3-án este már 125-en hallgatták közösen a felcsendülő dallamokat.

Évekkel ezelőtt havi rendszerességgel tartottak rajongói klubokat Kiskunfélegyházán, de pár évvel ezelőtt elfogyott a lelkesedés és az érdeklődés. Ezért is gondolta Gábor, hogy leporolja ezt a témát és újra megszervezi az alkalmat. Az eseményen kivetítőn peregtek a lejátszott dalok videoklipjeit, igazi nosztalgikus hangulatot teremtve. Gábor nagy örömére a várakozásokat felülmúlta az érdeklődés, így újult erővel szervezi a tavaszra tervezett következő találkozót, ahol a középkorú rajongói tábor újraélheti a fiatal, aktív, rajongással teli évek élményét.

V. B.

 

Kövessen minket a Facebookon is!