Sport 2019. február 23. 16:50

Megnyerte az elődöntőt, finalista az Astra - videóval

Visszavágott a tavalyi elődöntőért és 4-1-re legyőzte a Hajdúböszörményt az Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC a női futsal Magyar Kupa Final Fourjának elődöntőjében, így az aranyéremért játszhat a Tolna-Mözs ellen február 24-én Szigetszentmiklóson. Már a Final Four sorsolásánál eldőlt, hogy kemény ellenféllel került össze az Astra, hiszen a bajnoki címvédő Hajdúböszörményi TE az elmúlt években többször megállította a csapatot. A döntőnek is beillő összecsapáson Szabó Boglárka és Krascsenics Petra találataival szűk tíz percet követően kettővel vezetett az Astra, a Böszörmény még szépített, de az első félidő hajrájában Gelb Mónika újabb két gólt szerzett. A 4-1-es állás a második játékrész során nem változott, az Astra biztosan nyert. A finálé másik szereplője a címvédő Tolna-Mözs a DEAC 4-3-as legyőzésével jutott a döntőbe.

Női Futsal Magyar Kupa elődöntő 2019. 02. 23.

DEAC- Tolna-Mözs 3-4 (2-2)

 

Női Futsal Magyar Kupa elődöntő 2019. 02. 23.

Hajdúböszörményi TE – Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC 1-4 (1-4)

Gólszerzők: Folk Zsuzsanna 14. p. ill. Szabó Boglárka 7. p., Krascsenics Petra 9. p., Gelb Mónika 18. p., 19. p.

 

Női Futsal Magyar Kupa Döntő 2019. 02. 24. Szigetszentmiklós

Tolna-Mözs - Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC

 

Kép: Youtube

G. Z. 

Kövessen minket a Facebookon is!