Sport 2019. március 11. 09:00

Megőrizte vezető helyét az Astra

A második helyezett Agenta Girls Szekszárd FC fogadta a listavezető Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC-t a női futsal NB I. szuperrangadóján, március 10-én. A találkozó tétje az első hely birtoklása volt, a házigazda Szekszárd győzelem esetén a tabella élére állhatott volna. A fordulatos mérkőzésen már az első percben betalált a jó formában lévő Astrás Sípos Lilla, de a hazaiak négy perc leforgása alatt fordítottak Ganczer Hajnalka és Horváth Katalin góljaival (2-1). Ezt követően ismét döntetlenre alakult az állás, a 14. percben Krascsenics Petra egalizált (2-2). A második félidőben nyílt maradt a mérkőzés, sőt egy szerencsés öngóllal az Astra került előnybe és egészen a hajráig vezetett, de hat perccel a vége előtt a Szekszárd kiegyenlített, így otthon tartotta az egyik pontot (3-3). Az Astra csapata sem búslakodhatott, hiszen megőrizte vezető helyét az első osztályban.

Női Futsal NB I. 16. ford. 03. 10.

A. Girls Szekszárd FC – Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC 3-3 (2-2)

Gólszerzők: Ganczer Hajnalka 3. p., 34. p., Horváth Katalin 5. p. ill. Sípos Lilla 1. p., Krascsenics Petra 14. p., Ganczer Hajnalka 24. p. (öngól).