Sport 2019. április 6. 19:30

Tovább menetel a KHTK

Visszavágott az őszi 3-1-es vereségért és 5-1-re legyőzte a Kiskunhalasi FC-t a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 18. fordulójában. A listavezető félegyházi csapat a szezon során csupán egyszer szenvedett vereséget, a Halas otthonában maradt alul. Ezúttal is a Kecskeméti Műkertvárosi Sportcentrumban fogadta ellenfelét és már az első percekben tett róla, hogy kijavítsa az őszi csorbát. A vezetést Marsa Levente szerezte meg a KHTK-nak a 6. percben, Huszka Milán találatával a 11. minutumban pedig megduplázódott az előnyt. A 30. percben mindkét csapatból kiállított egy-egy játékost a bíró, így a felek 10-10 emberrel folytatták, de ez sem fékezte meg a félegyházi együttest, amely a szünetben már 3-0-ra vezetett Szabó Attila góljával. A halasiak a 61. percben ugyan szépítettek, de Marsa Levente második gólja és Némedi Norbert hajrábeli találata fölényessé tette a sikert.

Bács-Kiskun Megyei I. 18. ford. 04. 06.

Kiskunfélegyházi HTK – Faddikkor-Kiskunhalasi FC 5-1 (3-0)

Gólszerzők: Marsa Levente 6. p., 72. p., Huszka Milán 11. p., Szabó Attila 36. p., Némedi Norbert 84. p. ill. Fomumbod E. Eugene 61. p.

Kiállítás: Ábel Zsolt 30. p. ill. N. Edouard 30. p.