Sport 2019. április 7. 16:25

Estig osztották a pofonokat

Képgaléria
Magas színvonalú mérkőzéseket, látványos ütközeteket hozott a II. Félegyházi Küzdősport Gála, amelynek április 6-án, a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok adott otthont.

A megvalósításban ezúttal is jeleskedett a Kiskunfélegyházi Harcművészeti Sportegyesület vezetője, Nagy Krisztián, illetve Simon Zoltán sportszervező. A gála a szurkolók körében is nagy népszerűségnek örvendett, szinte telt ház várta a ringbe lépőket. Az érdeklődők a Kiskunfélegyházi Harcművészeti Sportegyesület felnőtt versenyzőit, a Félegyházi Térségi Sportiskola thai boksz szakosztályának utánpótláskorú tagjait, a Kurucz László által vezetett félegyházi Kyokushin Karate versenyzőit, valamint a Kiskunfélegyházi HTK ökölvívóit tekinthették meg többek között. Felhozó, bemutató és gálamérkőzések váltották egymást, a fiatal és tapasztalt harcosok látványos, emlékezetes meneteket játszottak. Mintegy 30 mérkőzést szurkolhatott végig a közönség, minden összecsapáson az egyik fél Bács-Kiskun megyei versenyzőnek számított. A muythai, vagyis thai boksz egyre népszerűbb sportágnak számít manapság. A félegyháziak mellett Bajáról, Kecelről, Bácsalmásról és Kecskemétről jöttek thai boxosok. 

G. Z. 

Fotó: Fantoly Márton
Videó: Bencsik László, Gubu Zoltán, László István

 

Kövessen minket a Facebookon is!