Sport 2019. április 15. 09:00

Három kiállítás, vereség Lakiteleken

Megszakadt a négy meccsből álló győzelmi sorozata, kikapott a Lakiteleki TE otthonában a Kiskunfélegyházi HTK II. a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság északi csoportjában. A Lakiteleki TE ősszel is megtréfálta a félegyházi csapatot, akkor 3-1-re nyert, a mostani találkozón pedig már a 8. percben előnybe került (1-0). A félidő hajrájában felgyorsultak az események, előbb Makai Zoltán egyenlített a 44. percben, majd még a szünet előtt a hazaiak újfent vezetést szereztek (2-1). A félidőbéli 2-1-es állás a második játékrészben nem változott, annak ellenére sem, hogy a Lakitelek az 55. perctől emberhátrányban játszott. A KHTK II. csapatából Kenderes Milánt és Nemes Attilát a hosszabbításban állította ki a játékvezető. Ezzel a vereséggel a félegyházi együttes távolabb került a dobogótól.

Bács-Kiskun Megyei II. Észak 21. ford. 04. 14.

Lakiteleki TE – Kiskunfélegyházi HTK II. 2-1 (2-1)

Gólszerzők: Kovács J. 8. p., Erős Gergő 45. p. ill. Makai Zoltán 44. p.

Piros lap: Illés Kristóf 55. p., ill. Kenderes Milán 90. p., Nemes Attila 91. p.