Helyi hírek 2019. május 6. 12:00

Állásajánlat

A TS Gastro Kft. felvételt hirdet élelmezésvezető munkakör betöltésére Kiskunmajsára. Az elmúlt évek sikereinek köszönhetően, a szolgáltatásaik dinamikusan fejlődnek, így ismét munkatársat keresnek csapatukba.

Főbb feladatok:

– Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
– Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
– Napi étkezők létszámának összesítése
– Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
– A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
– Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése
– Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
– Hatósági előírások betartása, betartatása
– Heti és havi nyersanyagleltárak készítése
– Heti riportok megírása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Szakirányú élelmezésvezetői, vagy vendéglátóipari végzettség, közétkeztetésben szerzett gyakorlat
– Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
– Számítógépes ismeretek
– Vezetői szemléletmód
– Gyakorlatias, határozott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány

Amit kínálnak:

– Hosszú távú munkalehetőség
– Versenyképes fizetés
– Céges telefon
– Utazási hozzájárulás
– Étkezéstérítés

Jelentkezését pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal az [email protected] e-mail-címre várják.

(Fizetett hirdetés)

Kövessen minket a Facebookon is!