Hirdetés
Helyi hírek 2019. május 13. 12:00

Évet értékelt a Móra Ferenc Társaság

Képgaléria
Évet értékelt a Móra Ferenc Társaság
Május 10-én, pénteken 15 órakor tartotta éves közgyűlését a Móra Ferenc Társaság Kiskunfélegyháza Egyesülete. Vészits Andrea elnök köszöntője után értékelték az eseményekben gazdag 2018-as esztendőt és megvitatták a 2019-es év legfontosabb teendőit.

Az idei Móra-év hátralévő programjairól Kapus Béláné ügyvezető elmondta, hogy július 19-én, a táraság tagjai tartanak felolvasást a szülőháznál. Ősszel a Móra-fesztivál keretében 8-10 programot is szerveznek. Elkészült a Móra CD, a felvételek készen vannak, a bemutatóra októberben kerül sor, és akkor jelenik meg Móra István válogatott verseinek második kötete is. Az ügyvezető külön kiemelte, hogy július 19-én, emléktáblával örökítik meg a Móra Ferenc Magyar Örökség Díját.

 

Kövessen minket a Facebookon is!