Hirdetés
Sport 2019. május 14. 09:00

Veterán focisták rúgták a bőrt Kiskunfélegyházán

Képgaléria
Veterán focisták rúgták a bőrt Kiskunfélegyházán
Az OVLSE dél-alföldi Régió Kispályás veterán labdarúgó bajnokság regionális selejtezőjének 5. fordulóját rendezték meg május 11-én a Honvéd Sporttelep műfüves pályáján. A házigazda kiskunfélegyházi csapat mellett Szeged Móraváros, Békéscsaba és Szeged csapatai húztak labdarúgócipőt. A korábbi NB I-es játékosokkal teletűzdelt együttesek izgalmas mérkőzéseket játszottak, a legjobban a Szeged Móraváros szerepelt, mely mindhárom mérkőzését magabiztosan megnyerte. A félegyházi csapatnak ezúttal nem jött össze a győzelem. A torna, illetve a közös ebéd jó hangulatban telt – tudtuk meg Farkas Péter csapatvezetőtől.

OVLSE Dél-Alföldi  Régió Kispályás veterán labdarúgó bajnokság regionális selejtező 2018/2019

 

2019.05.11. vasárnap

Kiskunfélegyháza, Honvéd Sporttelep.

 

Kép: G. Z. 

Kezdési idő

Mérkőző csapatok

Eredmény

Góllövők

Helyszín

09.30

Kiskunfélegyháza

Békéscsaba

 2 - 4

Lólé, Kósa ill. Brlás, Ónodi (2), Zielbauer

      A. pálya

Sz. Móraváros

Szeged

 2 - 0

Kószó, Csiszár

B. pálya

 

10.15

Sz. Móraváros

Kiskunfélegyháza

 3 - 0

Kovács, Antal, Kószó

A. pálya

Békéscsaba

Szeged

 1 - 2

Brlás ill. Karsai, Mészáros

B. pálya

 

11.00

Kiskunfélegyháza

Szeged

 0 - 3

Mészáros (2), Tóth A.

A.  pálya

Békéscsaba

Sz. Móraváros

 1 - 4

Brlás ill. Kovács, Kószó, Csiszár, Kozma

B.  pálya

 

 

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!