Hirdetés
Sport 2019. május 12. 11:00

Döntőbe került az Astra

Döntőbe került az Astra
Bejutott a női futsal NB I. fináléjába az Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC, amely a mindent eldöntő harmadik mérkőzésen 2-1-re legyőzte a Tolna-Mözst. A két győzelemig tartó párharc utolsó felvonásán Nagy Anett góljával már a 3. percben előnybe került az Astra, amit Dikanová Dominika duplázott meg az első félidő közepén. A Tolna-Mözs egészen a találkozó hajrájáig nem talált a kapuba, Varga Adél gólja csupán a szépítéshez volt elég. Az Astra 2-1-es összesítéssel megnyerte az elődöntőt, a fináléban a Szekszárd FC-t legyőző Hajdúböszörménnyel találkozik.

Női Futsal NB I. Elődöntő 3. mérkőzés 05. 11. (Szigetszentmiklós)

Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC – Tolna-Mözs 2-1 (2-0)

Gólszerzők: Nagy Anett 3. p., Dikanová Dominika 10. p. ill. Varga Adél 36. p.

 

Női Futsal NB I. Elődöntő 2. mérkőzés 05. 05.

Tolna-Mözs - Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC 1-8 (1-3)

Gólszerzők: Bajcsy Krisztina 15. p. ill. Sípos Lilla 8. p., Rozmis Gabriella 13. p., Szabó Boglárka 14. p., Kiss Patrícia 29. p., 38. p., Nagy Anett 30. p., Gelb Mónika 36. p., Krascsenics Petra 36. p.

 

Női Futsal NB I. elődöntő 1. mérkőzés 04. 21.

Astra-Herbária Kiskunfélegyháza FC – Tolna-Mözs 3-4 (3-2)

Gólszerzők: Nagypál Fatima 7. p., Krascsenics Csilla 14. p., Dikanová Dominika 16. p. ill. Szalkai Kitti 3. p., Gál Tímea 17. p. (öngól), Garay-Simon Boglárka 23. p., Urbán Anett 35. p.

 

Döntőbe jutott az Astra!

 

Kép: Astra HFC

G. Z.

 

Kövessen minket a Facebookon is!