Hirdetés
Sport 2019. május 12. 10:30

Első hely a 8. Nyílzápor Kupán

Képgaléria
Első hely a 8. Nyílzápor Kupán
Két helyszínen is megmérettették magukat a félegyházi dartsosok május 11-én. Horváth Zsolt Kecskeméten ragadott nyilat, ahol a csoportkörök alatt jól teljesített, de egy pillanatnyi rövidzárlat után végül meg kellett elégednie az ötödik hellyel. Eközben Kisteleken a 8. Nyílzápor Amatőr Darts Kupát rendezték meg, ahol Pecz István és Tóth Róbert indult el. Mindketten csoportelsőként jutottak a legjobb 16 közé. A nyolc között Pecz István 3-2-es vereséget szenvedett kiélezett mérkőzésen, így végül ötödik lett, viszont Tóth Róbert megállíthatatlannak bizonyult és megnyerte a tornát. Emellett az első 180-as dobásért járó különdíjat is bezsebelte.

Információ, kép: Tóth Róbert

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!