Hirdetés
Helyi hírek 2019. május 14. 10:00

Napfény és vidámság ragyogta be a Szivárvány Majálist

Képgaléria
Napfény és vidámság ragyogta be a Szivárvány Majálist
Hetedik alkalommal rendezték meg a Szivárvány Majálist a Csanyi úti otthonban május 11-én. A ragyogó időben egész napos kulturális és szórakoztató program várta a gondozottakat, családtagjaikat, ismerőseiket. Számos főzőhelyet is felállítottak, annak érdekében, hogy ezen a napon ínyencségekkel kínáljanak időst és fiatalt egyaránt. A programok elején Csányi József polgármester és Gálig Erzsébet köszöntötte a megjelenteket. Az intézményvezető elmondta azt is, hogy a rendezvény jótékonysági jellegű. Az adományokból befolyó összeget a lakók mindennapi életének könnyebbé tételére, programok és kirándulások szervezésére fordítják.

Kövessen minket a Facebookon is!