Helyi hírek 2019. június 6. 15:30

Sebességkorlátozó táblák a Bercsényi utcán

Képgaléria
Sebességkorlátozó táblák a Bercsényi utcán
Kikerültek a sebességkorlátozó táblák a Bercsényi utcán. Dr. Kiss Ákos Csaba, a körzet képviselője ezúton is arra kéri a közlekedőket, hogy tartsák tiszteletben a 40 km/órás korlátozást a gyalogosok biztonsága érdekében.

Amint azt a képviselő már több ízben hangsúlyozta, az utca közlekedésbiztonsági felülvizsgálata folyamatban van, azonban a probléma igen összetett, és a városvezetés az itt élők és közlekedők számára teljes biztonságot nyújtó megoldást keresi. A tervezői team most – az azóta történt változások függvényében – felülvizsgálja az évekkel ezelőtt elkészült koncepciót, hogy egy esetleges Európai Uniós pályázat kiírását már kész tervekkel várhassa a város.

Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!