Helyi hírek 2014. augusztus 19. 16:00

Humorral fogadta a köszöntést 100. szülinapján Ilonka néni

Képgaléria
Humorral fogadta a köszöntést 100. szülinapján Ilonka néni
Jó egészségben és kedves humorral fogadta századik születésnapján Keserű Ilona Kapus Krisztián polgármester köszöntését. A kérdésre, hogy mi a hosszú élet titka, csak annyit válaszolt: nem tudom. Nem cigarettáztam, nem iszom, a férfiakkal pedig nem nagyon vagyok barátságban. Ilonka néni arról is beszélt vendégeinek, hogy mostanában kissé unalmasan telnek napjai. Korábban sokat olvasott, kézimunkázott, de látása megromlott ,ezért ezekről le kellett mondania.

A szépkorú hölgyről azért kiderült, hogy még mindig aktív. Szeret főzni, gondot fordít a frizurájára. Nem sokat eszik, de válogatós. A levestésztát maga gyúrja, mert szerinte a bolti nem az igazi. Világ életében szelíd természetű volt, de ha mostanában baj éri, akkor bizony cifrán elkáromkodja magát. Televíziót nem néz megromlott látása miatt, a rádiót pedig azért nem hallgatja, mert szerinte „annyi hülyeséget beszélnek benne”. Ezzel együtt ügyesen megszervezi mindennapjait, szívesen beszélget unokaöccsével Domján Mihállyal, aki naponta ügyel rá. Ismerőseivel is összefut néha- néha egy kis pletykálkodásra.

H. S.

Kövessen minket a Facebookon is!