Helyi hírek 2014. augusztus 20. 10:00

Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!

Képgaléria
Hihetetlen siker lett az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója!
Tisztelt Támogatóink, kedves Barátaink! Hihetetlen dolog történt a múlt hétvégén, amikor egyre csak érkeztek az ország minden tájáról a szebbnél szebb oldalkocsis motorok a Kiskunfélegyházi Parkerdőbe, az ország egyetlen Oldalkocsis Találkozója hívó szavára.

Az első rendezvényt meghazudtoló tömeg jött össze a pénteki Alma koncerten és a szombati felvonulással egybekötött bemutatón egyaránt. Nem fér kétség hozzá, hogy az összetartó oldalkocsis és motoros társadalom új szakmai fóruma született meg a hétvégén a résztvevők legnagyobb örömére.

A felvonuláson több mint 200 motor, a rendezvényeken több mint 1000 ember vett részt. Nagyon sok gyermek és család érkezett hozzánk a tisztásra, hogy igazolja munkánk gyümölcsét és rádöbbenjen az oldalkocsis motorozás igazi családi oldalára. A becsületkasszába befolyt összeget a rászoruló és tehetséges gyermekek javára fordítjuk!

Tisztelettel köszönjük a sok támogatást és segítséget mindenkinek, jövőre biztosan találkozunk!

Köszönettel: Ónodi Árpád
Félegyházi Motoros Baráti Kör Egyesület
 

Kövessen minket a Facebookon is!