Hirdetés
Sport 2019. június 16. 08:30

Fuss a társaságért!

Képgaléria
Fuss a társaságért!
A Jogging Plus Sportegyesület tavaly nyáron indította el a közös nyári futás programját, amelynek célja a futás népszerűsítése, a fiatalok kimozdítása a szabadba, sportolási lehetőség nyújtása egy jó sportközösségben. A tavalyi évi edzéseken résztvevők közül sokan azóta is tovább sportolnak az egyesületben. Lehetőséget kínáltak az úszás és a kerékpározás kipróbálására, amelynek eredményekét az idei évben a tavaly „csak” futni vágyó gyermekek futó, úszó, aquatlon, duatlon, triatlon versenyeken is részt vesznek.

Az idei nyári szünidőben is folytatják a Fuss a társaságért! programot. Június 18-ától minden kedden és csütörtökön, 19 órától a Honvéd pályán várják a gyermekeket, szülőket és a futni vágyó felnőtteket is.

„Amíg gyermeked szakértő kezek között sportol, addig egy kis kocogással te is javíthatod közérzeted!”
A részvételi díj egy mosoly.

Jelentkezni Németh Lászlónál lehet telefonon +36 30 371 6267, vagy e-mailen: [email protected].

Nálunk garantáltan jól érzed magad, és továbbra is lehetőséget adunk arra, hogy megtanulj úszni, bringázni és kipróbálhasd a triatlont. Mozogjunk együtt! A sportközösség élményeket, megbecsülést, barátokat, sikereket kínál!

Jogging Plus Sportegyesület
 

Kövessen minket a Facebookon is!