Hirdetés
Sport 2019. június 16. 14:35

Pontgyűjtő verseny, szép eredménnyel

Pontgyűjtő verseny, szép eredménnyel
Kiválóan szerepeltek a félegyházi dartsosok június 15-én, a Kecskeméten megrendezett amatőr pontgyűjtő versenysorozat utolsó fordulójában. Ezúttal Horváth Zsolt és Valkovics István ragadott nyilakat. Magabiztos játékkal teljesítették csoportjukat, a legjobb négybe kerülésért viszont egymás ellen játszottak. Ezúttal Horváth Zsolt egy hajszállal jobban teljesítve felülmúlta a kiválóan kiszállózó (100 %) Valkovics Istvánt, így utóbbi ötödik lett. Zsolt az elődöntőben az utolsó mindent eldöntő legben az utolsó nyilat elhibázta, amit az ellenfele ki is használt, így Zsolt a harmadik helyért küzdhetett, amit egy nagyon kiélezett mérkőzésen be is húzott, egy magas 100-as kiszállóval. Ez mellé természetesen szállította a 180-as dobásokat. A sikeres alapszakaszt a legjobb 8 között zárták a fiúk, így készülhetnek a júliusi nagydöntőre.

Kép, információ: Tóth Róbert

G. Z.

Kövessen minket a Facebookon is!