Hirdets
Helyi hírek 2019. június 25. 16:00

Remekeltek angol nyelvből is

Remekeltek angol nyelvből is
A második félévben is kiválóan szerepeltek az angol nyelvi versenyeken a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói.

Eredmények:

A Titok London Bridge angol nyelvi tesztverseny országos fordulójában Preisz Csaba (8. o) 5. hely, felkészítője dr. Cserháti Lászlóné, Platán Utcai Tagintézmény. Géró Milán (7. o.) 6. hely, felkészítője: Szana Andrea (székhelyintézmény).

A Bendegúz tudásbajnokság megyei fordulójában Kurucz Máté (8. o.) 6. hely, felkészítője Herédiné Kutasi Adrienn (székhelyintézmény). Preisz Csaba (8. o.) 4. hely, Tóth Benedek (6. o.) 4. hely, felkészítőjük: dr. Cserháti Lászlóné (Platán Utcai Tagintézmény).

A Bendegúz tudásbajnokság országos döntőjén Géró Milán (7. o.) 1. hely. Felkészítője Szana Andrea (székhelyintézmény).

A Litterátum Bács-Kiskun megyei angol nyelvi versenyén Kurucz Máté (8. o.) 1. hely, Barabás Bence (8. o.) 3. hely. Felkészítő: Herédiné Kutasi Adrienn (székhelyintézmény). Az idegen nyelv tudása a 21. század egyik legfontosabb kompetenciája. Jó úton haladunk!

Fotó: Géró Milán, tudásbajnokság 1. helyezettje 

Kövessen minket a Facebookon is!