Helyi hírek 2019. július 11. 18:20

Tesztüzemben az alkonykapcsolós közvilágítás Félegyházán

Tesztüzemben az alkonykapcsolós közvilágítás Félegyházán
Hosszú évtizedek, és több mint egyéves előkészítő munka után alkonykapcsolós közvilágítás működik a városban. Jelenleg az új rendszer tesztelése és finombeállítása zajlik, ezért előfordulhat, hogy a lámpák még nem a megfelelő időszakban kapcsolnak. Az önkormányzat és az áramszolgáltató munkatársai folyamatosan hangolják össze a város világosabb és árnyékosabb részeit annak érdekében, hogy az őszi sötétedések idejére már mindenhol a fényviszonyoknak megfelelően kapcsoljon be és ki Félegyházán a közvilágítás. Köszönöm a környező 8 település polgármesterének pozitív hozzáállását, ugyanis az átállást csak együtt lehetett megvalósítani - írta Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere a Facebook-oldalán. 

Kövessen minket a Facebookon is!