Hirdetés
Helyi hírek 2019. augusztus 13. 13:00

Tovább erősödött a Rádió Smile hallgatottsága

Képgaléria
Tovább erősödött a Rádió Smile hallgatottsága
Megtartotta célcsoportjának hallgatói bázisát a 30-59 évesek között Kiskunfélegyháza helyi rádiója, a 89.9 Rádió Smile.

A 2019-es első félévben, az NMHH megbízásából a Kantar/Mediameter hallgatottsági mérés adatai szerint a város helyi rádiója, a Rádió Smile emellett átvette a vezető szerepet a kereskedelmileg legfontosabb, 18-49-es célcsoportban is, és tovább növelte az átlagos napi rádióhallgatással töltött időt is, ami a korábbi 4,1 óráról, 4,7 órára emelkedett.

A két évvel ezelőtt indult átpozicionálás most jutott a csúcsra, hiszen elmondhatjuk, hogy a legtöbben és a legtovább, a Rádió Smile-t hallgatják Kiskunfélegyházán és a kistérségben. A siker pedig közös, hiszen ehhez nem elegendő csak jó zenéket szolgáltatni. Kellenek a talpraesett műsorvezetők, a helyi tartalmak, az az interaktivitás, amibe a hallgatók napi szinten bekapcsolódnak akár a közlekedési hírek rádióba való eljuttatásában, akár az elveszett, talált tárgyak rádióban való keresésével. Egyre sűrűbben érkeznek észrevételek és pozitív visszacsatolások arról, hogy jó úton haladunk, és ehhez a továbbiakban is számítunk minden kedves félegyházi és környékbeli hallgatónkra, hiszen ezt a szép eredményt közös munkával értük el.

Köszönjük Kiskunfélegyháza!

Rádió Smile

 

Kövessen minket a Facebookon is!