Helyi hírek 2019. augusztus 21. 16:00

Pillanatképek az augusztus 20-i programból

Képgaléria
Pillanatképek az augusztus 20-i programból
Az augusztus 20-i, államalapításunk ünnepének hivatalos ceremóniája után könnyed programokkal folytatódott és zárult a Félegyházi Napok rendezvénysorozata.

A városi sportcsarnok parkolójának színpadán fellépett Bagdi Bella, Berczki Zoltán, az idősek és a fitalok kedvencei: Korda György és Balázs Klári. Műsort adott Dér Heni, Magyar Rózsa és a Silver Step Tánccsoport is. A kicsiket gyermekbirodalom és Pasenkó bohóc előadása várta. A rendezvényekre látogatókat arcfestés, csillámtetoválás, kézműves foglalkozások, kitelepült kézműves vásárosok, gasztroegységek, borutca, vidámpark, jurták, kiállítások szórakoztatták. 

Az est fénypontja a Wellhello csapat koncertje volt.

A program minden idők leglátványosabb tűzijátékával zárult. 

Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!