Hirdetés
Helyi hírek 2019. szeptember 9. 13:00

Eget látó mesefa

Eget látó mesefa
Eget látó mesefa címmel mesemondó találkozót hirdet a Petőfi Sándor Városi Könyvtár általános iskolás diákoknak.

Nevezhet az 1-6. évfolyam egy tetszés szerint kiválasztott magyar népmese elmondásával. Időtartama ne haladja meg az öt percet. A 7-8. évfolyam egy tetszés szerint kiválasztott magyar népmese elmondásával. Időtartama ne haladja meg a nyolc percet.

Az életkori, alkati sajátosságokat figyelembe véve a választáshoz segítséget nyújtanak a Gyermekbirodalomban is. Az elődöntőket a városi könyvtárban rendezik meg novemberben. A jelentkezés feltétele a könyvtári tagság.

Jelentkezési határidő: október 25. Kérik ennek pontos betartását!

Jelentkezési lap a Gyermekbirodalomban kérhető, vagy letölthető a városi könyvtár honlapjáról (www.psvk.hu).

 

Kövessen minket a Facebookon is!