Program 2019. október 7. 12:00

Zengő ABC versillusztráció kiállítás

Zengő ABC versillusztráció kiállítás
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Kiskun Múzeum szeretettel hív minden érdeklődőt a Móra Fesztivál keretében megrendezett Móra Ferenc: Zengő ABC versillusztráció kiállításra. A tárlat megnyitója október 7-én, hétfőn 17 órakor lesz a Petőfi Sándor Emlékházban.

Az illusztrációkat Mészáros Erika Szilárda és a Gödi Búzaszem Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2.-3.-4. osztályos tanulói készítették. A kiállítást Mészáros Márta múzeumigazgató és Molnár István festőművész nyitja meg.

Közreműködnek: a Széljáró Balladás Együttes tagjai, valamint Palatinus Fanni és Palatinus Attila.

A kiállítás október 19-éig, kedden és csütörtökön 9-13 óráig, szombaton 9-13 óráig látogatható.

Október 19-én, szombaton Tárt kapuk - Nyitott Napot tartanak a kiskunfélegyházi múzeumokban.


Fotó: illusztráció - Farkas József
 

Kövessen minket a Facebookon is!