Program 2019. november 7. 15:00

V. Kemencés Gasztronómiai Fesztivál

Képgaléria
V. Kemencés Gasztronómiai Fesztivál
A város kemencéjében Márton-naphoz kötődően sok-sok finomság készül a Kemencés Gasztronómiai Fesztiválon Kiskőrösön, a Petőfi téren, november 9-én, szombaton, ahová barátsággal hívnak mindenkit.

Amint őseink ezen a napon kérték Isten áldását az esztendő újboraira, úgy Önnek arra is lehetősége nyílik arra, hogy saját készítésű házi borát megáldják ünnepélyes keretek között. Hogy ne maradjon a torka száraz, s a Márton-napi újborokat az azt megillető edénybe, s abból a legméltóbb helyre tölthesse, vigye magával kedvenc borospoharát! Találkozzunk a Petőfi téren! Koccintsunk zamatos kiskőrösi újborokkal!

További programok a plakáton olvashatók. 

(X)

 

Kövessen minket a Facebookon is!