Helyi hírek 2019. november 9. 07:30

Gyilkosság történt Félegyházán

Gyilkosság történt Félegyházán
Egy félegyházi családi házban összevitatkozott két férfi péntek délután. Az idősebbik mellkason szúrta lakótársát, aki nem sokkal később belehalt a sérülésbe. A feltételezett elkövető elszámoltatása folyamatban van.

Egy férfi telefonon tett bejelentést november 8-án, pénteken kora délután a rendőrségre, mivel elmondása szerint egy késsel megszúrta ismerősét – írta meg a baon.hupolice.hu közlése alapján.

A rendelkezésre álló adatok szerint Kiskunfélegyházán, egy családi házban az 54 éves bejelentő szóváltásba keveredett lakótársával, és a vita közben egy kisméretű késsel mellkason szúrta. A 45 éves férfi nem sokkal később belehalt sérülésébe.

Az esettel összefüggésben a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozást rendelt el. A rendőrök előállították a feltételezett elkövetőt, akinek elszámoltatása folyamatban van.
 

Kövessen minket a Facebookon is!