Hirdetés
Helyi hírek 2019. november 29. 13:00

Megtartotta soron következő ülését a képviselő-testület

Képgaléria
Megtartotta soron következő ülését a képviselő-testület
17 napirendi pontot tárgyalt meg november 28-i ülésén a félegyházi képviselő-testület.

A városatyák döntöttek egyebek mellett önkormányzati tulajdonban lévő gazdasági társaságokat érintő személyi kérdésekben, a személyes gondoskodást nyújtó szociális és gyermekjóléti ellátásokról szóló rendelet módosításáról, a helyi adórendeletek felülvizsgálatáról, a polgármesteri hivatal 2019 évi működéséről. Határozat született arról is, hogy az év végi ünnepek kapcsán a Dózsa György utcai, Bercsényi utcai, Kossuthvárosi, Móravárosi, Szegedi úti, a Százszorszép, a Bankfalui és a Móra Ferenc utcai óvodák december 30-án és 31-én zárva tartanak, szülői igény esetén a Nagyszőlő úti óvodában kapnak ellátást a gyermekek. Két napirendi pontban zárt ülésen született határozat.

Kiskunfélegyháza képviselő-testülete idei utolsó rendes ülését december 17-én, kedden 16 órakor tartja.


Fotó: Fantoly Márton
 

Kövessen minket a Facebookon is!