Hirdetés
Helyi hírek 2019. november 29. 17:30

Platánosok határtalan szeretete a határon túlra

Képgaléria
Platánosok határtalan szeretete a határon túlra
Ajándékot adni és kapni is nagy öröm. A Platán Iskola diákjai idén is boldogan csatlakoztak a Magyar Máltai Szeretetszolgálat által meghirdetett szeretetdoboz-akcióhoz.

„Egy doboznyi szeretet” reményt jelenthet és örömöt a nélkülözések közepette. Az ajándékokat beregszászi, szatmárnémeti és kisebb erdélyi falvak gyermekei kapják meg, az ottani máltai csoportok közreműködésével, akik minden évben nagy hálával fogadják ezeket a csomagokat. Kiskunfélegyházáról Kocsisné Móczár Julianna, a KÖZGÉ nyugalmazott igazgatóasszonya és Simon Edina, a Máltai Szeretetszolgálat munkatársa segítettek átjuttatni a dobozokat Kecskemétre, ahonnan tovább szállítják a Kárpát-medence területeire. Nagyon örülünk, hogy a platános diákok ismét segíthettek a rászoruló családoknak és mosolyt csalhatnak az ottani gyermekek arcára.
 

Kövessen minket a Facebookon is!